DmD'owiec
PostWysłany: Śro 2:50, 23 Sty 2008 Powrót do góry

Dołączył: 15 Lis 2007

Posty: 30

Jak widac na screenie odjebalismy kawal dobrej roboty Smile Dobra robota stoper :* Drugi wygrany spar z IRA oby wiecej takich meczy Smile Chcialem jeszcze powiedziec ,ze szczescie bylo w tym ,ze nie devil neigral bo wtedy juz bysmy sobie chyba nieporadzili Very HappyVery HappyVery Happy Ogolnie udany spar lecz reka mi sie bardzo czesla jak przegrywalismy 3:1 Smile Stoper dziekuje za dobra pomoc w wynoszeniu flagi bez ciebei bym sobie nieporadzil :p

A tu tabela ogolna taki maly dodatek Smile No co szpan musi byc Razz

Ostatnio zmieniony przez ziPer dnia Śro 2:58, 23 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
n1kon
Member
PostWysłany: Śro 7:49, 23 Sty 2008 Powrót do góry

Dołączył: 13 Sty 2008

Posty: 30

czemu skriny robiione w trakcie meczu a nie po jego zakonczeniu?
ziPer
DmD'owiec
PostWysłany: Śro 10:37, 23 Sty 2008 Powrót do góry

Posty: 30

To jest koniec meczu Smile I niewiem wlasnie czemu tak jest pokazane zawsze jest inaczej :/ Wogule ten server dmd jakis pogiety jest trzeba czekac minute zeby wejsc, po uplywie czasu mapy mam laga 999 i po chwili dopiero wyskakuja mi statsy oraz koncowy wynik. Nikon a gdzie pochwala za dobry mecz ! :>

Ostatnio zmieniony przez ziPer dnia Śro 10:38, 23 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Xardas
Member
PostWysłany: Śro 16:59, 23 Sty 2008 Powrót do góry

Dołączył: 08 Sie 2006

Posty: 357

Skąd: Nowa Sól

gg.... nie pogiety serv tylko masz pogiety net....

kto ma szybki net ten syzbko wchodzi
n1kon
Member
PostWysłany: Śro 18:58, 23 Sty 2008 Powrót do góry

Posty: 30

ziPer napisał:

nom to raczej problem z twoim netem ;P no meczyk ladny, ale moglo byc lepiej Wink
Stoper
Member
PostWysłany: Czw 1:10, 24 Sty 2008 Powrót do góry

Dołączył: 18 Lis 2006

Posty: 60

Moj pierwszy mecz z Ziperem:)Bylo nawet niezle,mimo iz lamilem epicko xD.Troche jeszcze pogramy i bedzie lepiej:)
Parson1
Member
PostWysłany: Nie 13:32, 09 Mar 2008 Powrót do góry

Dołączył: 09 Mar 2008

Posty: 126

ładnie Very Happy
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Determined Mortals Destroyed Strona Główna -> ╚ Mecze ╚ Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare